Stronghold Crusader Osmanlı Yaması


Stronghold Crusader oyunundaki kilise çanları ezan sesi olarak, askerlerin hücum sesi de Osmanlı hücum marşı olarak değiştirildi.

indireceğiniz Stronghold Crusader Osmanlı Oyun eklentisi ile Stronghold Crusader oyununa Osmanlı savaş seslerini ekleyebilirsiniz. Stronghold Crusader Osmanlı Oyun eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Eklenti Kurulumu

Yamayı kurmaya başlamadan önce Stronghold Crusader oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe Yamayı Stronghold Crusader oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Stronghold Crusader Osmanlı Oyun eklentisi 32 bit işletim sistemlerinde "C:\Program Files\Firefly Studios\Stronghold Crusader\fx" klasörüne, 64 bit işletim sistemlerinde "C:\Program Files (x86)\Firefly Studios\Stronghold Crusader\fx" klasörüne kurulacaktır. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız, SC Osmanlı yamasının kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak oyunu kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

Not: Her ihtimale karşı orjinal "C:\Program Files\Firefly Studios\Stronghold Crusader\fx" klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Stronghold Crusader Osmanlı paketinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

0 Not:

Yorum Gönder